O NAS      

Stworzyliśmy Tarizoo z myślą o miłośnikach zwierząt szukających jednego miejsca, w którym jest wszystko, co niezbędne dla ich pupili. Z tego powodu stawiamy na kompleksową i zróżnicowaną ofertę, dzięki której nasi klienci są w stanie zapewnić swoim domowym ulubieńcom właściwe odżywianie, odpowiednią pielęgnację, a także wpłynąć na ich rozwój fizyczny, emocjonalny oraz psychiczny.  Wszystko po to, aby życie naszych klientów było prostsze, zwierząt - ciekawsze, natomiast ich wspólne - szczęśliwsze. 

Co wyróżnia Tarizoo?

1.       Wysoka jakość

W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty najlepszych firm wielokrotnie testowane i uzyskujące w rankingach najwyższe oceny.

Karmy powstające z naturalnych składników i w pełni ekologiczne zapewniają właściwie zbilansowaną dietę. Dostarczają wartościowych składników odżywczych bez konserwantów i sztucznych barwników. W trosce o zdrowie słabszych zwierząt ofertę wzbogaciliśmy o produkty weterynaryjne zalecane w przypadku schorzeń lub w procesie rekonwalescencji. 

Podobnie działamy z akcesoriami do pielęgnacji, które dobieramy niezwykle uważnie, kierując się przede wszystkim wynikami testów oraz opiniami konsumentów. Dlatego oferta Tarizoo jest bogata w specjalistyczne środki przygotowane do pielęgnacji poszczególnych rodzajów sierści u różnych gatunków zwierząt. Dzięki temu mamy pewność, że produkty są optymalnie dopasowane, a także bezpieczne - nie wywołują podrażnień i alergii skórnych.

Z równie dużą uwagą wybieramy akcesoria do zabawy. Nasz sklep zaopatrzyliśmy tylko w przetestowane produkty, które cieszą się popularnością i dobrą opinią.  Dzięki temu gwarantujemy klientom bezpieczeństwo użytkowania i pewność rozwoju czworonoga przy świetnej zabawie. 

2.       Kompleksowa oferta

W Tarizoo wiemy, że każde zwierzę jest inne, a psy, koty, świnki morskie, czy chomiki mają indywidualny charakter, własne upodobania i kaprysy. Dlatego staramy się, aby oferta w naszym sklepie była jak najbardziej zróżnicowana. 

Stawiamy też na wygodę i komfort naszych klientów, dlatego asortyment Tarizoo zaspokaja wszystkie potrzeby zwierząt domowych. Obok karmy suchej i mokrej na liście dostępnych produktów jest także szeroka gama środków i akcesoriów do pielęgnacji pazurów oraz  sierści zarówno psów, kotów, jak i gryzoni. Posiadamy różnorodne akcesoria do zabawy i rozwoju oraz specjalistyczne transportery, które ułatwiają wszystkim wspólną podróż, a zwierzęciu zapewniają komfortowe warunki w czasie jazdy. 

3.       Reakcja na potrzeby

Stale śledzimy rynek, monitorując nowości, które wprowadzają producenci. Dlatego nasza oferta ciągle się rozbudowuje, a my jesteśmy w stanie zaproponować coraz ciekawsze produkty zapewniające ulubieńcom zdrowie, rozwój i atrakcje oraz pozwalające właścicielom budować jeszcze głębszą więź z domowymi pupilami.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Szybko reagujemy na sygnały otrzymywane na czacie, w mailach, czy podczas rozmów telefonicznych, uzupełniając naszą ofertę o wskazane towary najszybciej, jak jest to możliwe. 

4.        Partnerskie podejście do Klientów

Nie jesteśmy tylko sklepem online. Chcemy być partnerem i doradcą, dlatego uruchomiliśmy chat, w którym specjaliści starają się odpowiadać na pytanie i rozwiewać wątpliwości dotyczące zakupów. Wskazujemy optymalne rozwiązania, aby zapewnić właścicielom satysfakcję z wyboru, a pupilowi dać prawdziwą radość.

Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.
Zespół Miłośników Zwierząt TARIZOO.