Mixerama Bubus Tasty Mischung 2,5 kg karma dla szczura

Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się z aż 48 naturalnych starannie dobranych składników o przyjemnym ziołowym aromacie.

63,42 zł

KARMA Farbratten Bubus Tasty Mischung to nowa wersja Mixerama Bubus Tasty Mix.

Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się z aż 48 naturalnych starannie dobranych składników o przyjemnym ziołowym aromacie. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych owoców, warzyw i białka pochodzenia zwierzęcego. Płatkowane, suszone ekstrudowane warzywa, owoce, kwiaty i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych szczurów i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
Nie jest to karma granulowana, co zapewnia formę zbliżoną do naturalnego pożywienia, dając dużo radości i możliwości przebierania i wyszukiwania odpowiednich składników. Jest to bogata w energię receptura, która pozwala utrzymywać doskonałą kondycję szczurkom. Wyjątkowo smaczna dla wysokiej akceptowalności.
 
Skład: płatki kukurydziane, kasza gryczana, owies, pszenica, proso czerwone, jęczmień, żyto, proso żółte, nasiona traw, nasiona kopru włoskiego, płatki owsiane, płatki jęczmienne, ryż niełuskany, kukurydza (dmuchana), nasiona konopi, sezam, kminek, łodyga pietruszki, milo, sorgo dari, mak lekarski, łodygi kopru, poczwarki jedwabników, ryby słodkowodne, nasiona słonecznika, pestki dyni, krokosz barwierski, nasiona nigru, mączka chleba świętojańskiego, owoce dzikiej róży, chipsy bananowe, ziemniaki, marchew, łodyga trybuli, kwiat nagietka, liść mięty pieprzowej, łodygi szpinaku, orzechy laskowe, pasternak, kwiat rumianku, babka lancetowata, larwy mącznika młynarka, płatki dyni, kwiat róży, jeżówka, płatki pomidora, kwiat bławatka.
 
Dawkowanie: w zależności o wielkości, 1-2 łyżki dziennie na jednego osobnika. Oprócz karmy podstawowej zaleca się podawanie świeżych warzyw i owoców. Zwierzęta powinny mieć stały dostęp do świeżej wody.
Karma pakowana w atmosferze ochronnej, opakowanie celulozowe (biodegradowalne!)

Karma w oryginalnym opakowaniu, prosto z Niemiec.

32 Przedmioty

Specyficzne kody