Mixerama Zwergenzauber 500 g - chomik karłowaty

Pełnoporcjowa karma dla chomików karłowatych (dżungarskich, roborowskiego, campbella oraz chińskich) z dodatkiem kwiatu chabra.

20,36 zł

 
Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla chomików na rynku, składająca się z 23 naturalnych starannie dobranych składników. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych owoców, warzyw i białka pochodzenia zwierzęcego. Płatkowane, suszone warzywa, owoce i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych chomików i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
 
Nie jest to karma granulowana, co zapewnia formę zbliżoną do naturalnego pożywienia, dając dużo radości i możliwości przebierania i wyszukiwania odpowiednich składników. Jest to bogata w energię receptura, która pozwala utrzymywać doskonałą kondycję chomikom. Wyjątkowo smaczna dla wysokiej akceptowalności.
 
 
Skład: Kasza gryczana, proso zwyczajne, proso czerwone, nasiona kanaru, jęczmień, nasiona nigru, nasiona traw, krokosz barwierski, nasiona konopi, nasiona marchwi, larwy mącznika, proso japońskie, proso srebrne, proso zielone, mak lekarski, kwiaty nagietka, nasiona koniczyny, łodygi kopru, nasiona kopru włoskiego, kiełże, krewetki słodkowodne, kwiat rumianku, kwiat bławatka.

 
Dawkowanie: W zależności o wielkości, 1-2 łyżeczki dziennie na jednego osobnika. Oprócz karmy podstawowej zaleca się podawanie świeżych warzyw i owoców. Zwierzęta powinny mieć stały dostęp do świeżej wody.
Karma pakowana w atmosferze ochronnej, opakowanie celulozowe (biodegradowalne!)
82 Przedmioty

Specyficzne kody