Mixerama Premium Gemüse & Blüten - Karma dla Szczurów 2,5 kg

Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się z 25 naturalnych starannie dobranych składników. Seria premium posiada zwiększoną ilość ziół, warzyw i białka zwierzęcego.

62,03 zł

Poprzednia nazwa Pure Nature Premium!
Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się ze 100% naturalnych starannie dobranych składników. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych owoców, warzyw i białka pochodzenia zwierzęcego. Płatkowane, suszone ekstrudowane warzywa, owoce i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych szczurów i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
Nie jest to karma granulowana, co zapewnia formę zbliżoną do naturalnego pożywienia, dając dużo radości i możliwości przebierania i wyszukiwania odpowiednich składników. Jest to bogata w energię receptura, która pozwala utrzymywać doskonałą kondycję szczurkom. Wyjątkowo smaczna dla wysokiej akceptowalności.
 
 
Skład: pszenica, owies, kukurydza, żyto, kasza gryczana, proso żółte, pestki dyni, plasterki marchwi, płatki kukurydziane, nasiona traw, płatki grochu, nasiona słonecznika, krewetki słodkowodne, plasterki ogórka, larwy mącznika młynarka, kwiat nagietka, płatki owsiane, pszenica (dmuchana), kwiat mniszka lekarskiego, zielona papryka, cukinia, rodzynki, liście mniszka lekarskiego, orzeszki ziemne, czerwona papryka.

 
Dawkowanie: W zależności o wielkości, 1-2 łyżki dziennie na jednego osobnika. Oprócz karmy podstawowej zaleca się podawanie świeżych warzyw i owoców. Zwierzęta powinny mieć stały dostęp do świeżej wody. 
 
Karma pakowana w atmosferze ochronnej, opakowanie celulozowe (biodegradowalne!)
12 Przedmioty

Specyficzne kody