Mixerama Getreide-Müsli - dla szczura 2,5 kg

Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się z 23 naturalnych starannie dobranych składników.

64,81 zł

Poprzednia nazwa tej karmy to Pure Nature Basic!
Jedna z najlepszych Karm podstawowych dla szczurów na rynku, składająca się z 23 naturalnych starannie dobranych składników. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych owoców, warzyw i białka pochodzenia zwierzęcego. Płatkowane, suszone ekstrudowane warzywa, owoce i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych szczurów i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
Nie jest to karma granulowana, co zapewnia formę zbliżoną do naturalnego pożywienia, dając dużo radości i możliwości przebierania i wyszukiwania odpowiednich składników. Jest to bogata w energię receptura, która pozwala utrzymywać doskonałą kondycję szczurkom. Wyjątkowo smaczna dla wysokiej akceptowalności.
Skład:Jabłko, jęczmień, pszenica, owies, kukurydza, natka pietruszki, kasza gryczana, proso żółte, płatki jęczmienne, płatki grochu, nasiona słonecznika, chleb świętojański, krokosz barwierski, plasterki marchwi, pszenica (dmuchana), nasiona traw, larwy mącznika młynarka, płatki owsiane, płatki bobu, orzeszki ziemne, kwiat nagietka, babka lancetowata, pestki dyni.
 
 
Dawkowanie: W zależności o wielkości, 1-2 łyżki dziennie na jednego osobnika. Oprócz karmy podstawowej zaleca się podawanie świeżych warzyw i owoców. Zwierzęta powinny mieć stały dostęp do świeżej wody. 
Karma pakowana w atmosferze ochronnej, opakowanie celulozowe (biodegradowalne!)
4 Przedmioty

Specyficzne kody