Mixerama Myps Gourmet Farbmaus dla myszy 500g

 
Pełnoporcjowa karma dla myszy i myszoskoczków z dodatkiem kwiatów. 
 
Jedna z najlepszych karm podstawowych dla myszy i myszoskoczków na rynku, składająca się z naturalnych starannie dobranych składników. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych warzyw i dużej ilości kwiatów. Płatkowane, suszone ekstrudowane warzywa i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych myszek i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
23,14 zł

 
Pełnoporcjowa karma dla myszy i myszoskoczków z dodatkiem kwiatów. 
 
Jedna z najlepszych karm podstawowych dla myszy i myszoskoczków na rynku, składająca się z naturalnych starannie dobranych składników. Jest to optymalnie zbilansowana karma z udziałem suszonych warzyw i dużej ilości kwiatów. Płatkowane, suszone ekstrudowane warzywa i ziołaprawdziwym przysmakiem dla Waszych myszek i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
 
Karma nie zawiera białka zwierzęcego, które należy dostarczyć zwierzęciu.
 
Nie jest to karma granulowana, co zapewnia formę zbliżoną do naturalnego pożywienia, dając dużo radości i możliwości przebierania i wyszukiwania odpowiednich składników. Jest to bogata w energię receptura, która pozwala utrzymywać doskonałą kondycję myszom i myszoskoczkom. Wyjątkowo smaczna dla wysokiej akceptowalności.
 
Karma jest w wygodnym doypacku (torba zamykana ze zgrzewem).
Skład: proso srebrne, proso plata, proso japońskie, palusznik, proso senegalskie, kwiaty nagietka, pszenica, żyto, płatki pszenne, płatki owsiane, siemię lniane, ogórek, cukinia, marchew, rumianek, lucerna, kwiaty malwy, koperek, nasiona roślin polnych, nasiona sałaty, nasiona konopi czarnych, nasiona rzepaku, papryka.
Waga: 500g
10 Przedmioty

Specyficzne kody