Blovi DryBed VetBed A+ - posłanie, legowisko dla zwierząt bez gumy, grafitowe 100x75 cm

Tkanina, z której są wykonane Dry Bed została opracowana w latach 60-tych dla szpitali jako podkłady łóżkowe zapobiegające odleżynom i odparzeniom oraz zapewniające ciepło i komfort. Całkowicie przepuszcza wszystkie płyny, pozostawiając wierzch zawsze suchy, dzięki temu zapobiegają namnażaniu się bakterii oraz pozwalają na zachowanie maksymalnej higieny. Odpowiednia gęstość i długość włosa, doskonale izoluje od podłoża chroniąc zwierzęta przed chłodem. Podgumowany, antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się posłania.

61,78 zł

Doskonały do stosowania podczas podróży, na wystawach jak i w domu (na balkonie lub tarasie). Idealny podczas porodu i odchowu szczeniaków oraz dla królików, kociąt, fretek, świnek morskich i innych zwierząt domowych. Może służyć także jako posłanie dla zwierząt starszych, chorych, po zabiegach lub operacjach. Świetnie sprawdza się jako posłanie w samochodzie, w klatkach i w kojcach. 

Typ A+ to najgrubszy z dostępnych na rynku Dry Bed. Charakteryzuje się wysoką gramaturą i gęstością włosa.

Pielęgnacja posłań Dry Bed:

  • prać w temperaturze nie przekraczającej 95°C 
  • nie wybielać
  • nie prasować

Uwaga:
Posłania są przycinane do oferowanych rozmiarów z belki i nie posiadają obszycia brzegów. Podczas początkowego okresu użytkowania pojedyncze włókna na brzegach mogą wypadać. Nie wpływa to jednak na jakość i komfort korzystania.

Wymiary: 100x75 cm (+/- 1-2 cm)

Kolor: grafitowy

1 Przedmiot

Specyficzne kody